Zadzwoń+48 691 834 007
+48 723 606 091
Napiszprzewozy@transkamil.pl
JesteśmyPon - Sob 8.00 - 18.00

O nas

Witam Państwa na stronie firmy TRANS Kamil. Nazywam się Kamil Korbaczyński i chciałbym przybliżyć historię Naszej firmy.

Zamiłowanie do podróży i jazdy autokarem przyszło wraz z pierwszą wycieczką. Ciekawość podróży pogłębiła się coraz bardziej, co miało wpływ na wybór kierunku studiów na jakie się udałem czyli Turystykę i Rekreację. Wraz z upływem czasu zrobiłem kolejne kategorie prawa jazdy aż do kategorii D.

Przez lata nabywałem doświadczenia jako kierowca autokaru podróżując w kraju oraz za granicą, docierając do takich państw jak: Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Włoch, Grecji, Rosji czy nawet Turcji. Mimo tak młodego wieku byłem już w wielu zakątkach Europy i Azji.

Obsługujemy grupy Polskie oraz zagraniczne Amerykańskie czy Azjatyckie
(Chiny, Korea i Indie).

Chcemy tworzyć małą, rodzinną i perfekcyjną firmę.

Gwarantujemy doświadczenie, fachową obsługę, solidność, punktualność, kulturę osobistą oraz miłą atmosferę.

Gorąco zapraszamy do współpracy.

Img

Z wyrazami szacunku

Kamil Korbaczyński

slider

WYCIECZKI SZKOLNE

Nasza firma od lat współpracuje ze szkołami w regionie. Jesteśmy dyspozycyjni, zawsze dbamu o każdy szczegół by bezpieczeństwo naszych pasażerów było priorytetem.

więcej
Img

WYJAZDY OKAZJONALNE

Zapewniamy transport na imprezy masowe, mecze, koncerty itp. Na naszym koncie mamy setki takich wyjazdów dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu.

więcej
Img

WESELA

Komfortowy i przyjemny transport gości weselnych to podstawa każdej udanej zabawy. Zapraszamy do skorzystania z naszego transportu.

więcej

FLOTA

Autobus MAN A03 Lion’s Star

KLASA LUX | 49 MIEJSC | TV | WC | LODÓWKA | KLIMATYZACJA

KOMFORT I WYGODA

Wygodne rozkładane oraz rozsuwane fotele wraz ze stoliczkami i podnóżkami